فراسوی خبر ... یکشنبه ۲۳ آذر

ساده سازی و عادی سازی با انکار و دروغ

 

زینت میرهاشمی

 

ساده سازی، عادی سازی با انکار و دروغ در مواردی که به جان مردم مربوط می شود، از جمله مهارتهای رژیم آدمکش جمهوری اسلامی است. رکورد زدن در انواع جنایت، از حقوق بشر تا استثمار و بردگی انسان، حرفه این رژیم است. چگونگی برخورد با همه گیری ویروس کرونا از آغاز تا اکنون، نشان از نمایشی بودن حرکتهای رژیم در برخورد با حفظ جان مردم است.

چانه زنی باندهای حکومتی بر سر سهم بری از قدرت و ثروت، وجود باندهای مافیایی مربوط به واردات دارو و .... لجنزار دروغ را به سطح آورده است. باندهای حکومتی به فکر سرکوب، اختلاس و پرکردن جیبهای شان هستند و مردم در حال دفن جان باختگان شان. در حالی که آمار مرگ بر اثر کرونا که به وسیله رژیم اعلام می شود هیچ اعتباری ندارد، دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران آمار قربانیان در ۴۷۰شهر را «از ۱۸۳ هزار و ۳۰۰ نفر» بیشتر اعلام کرده و سعید نمکی وزیر بهداشت روز شنبه از مهار موج سوم کرونا خبر داد.

حسن روحانی، بار دیگر روز شنبه ۲۲ آذر، در رابطه با مدیریت بحران مشتی دروغ  تحویل داد. در حالی که تجویز ادرار شتر و معجونات و دستمالی کردن بیماران در بیمارستان توسط ملاها باعث قتل مردم شده است، روحانی مدعی «علم گرایی» در برخورد با ویروس کرونا شده است. معاون درمان وزارت بهداشت روز شنبه ۲۲ آذر خواهان «استفاده از ظرفیتهای طب ایرانی» در درمان کرونا شد. طب ایرانی هم تکلیفش از پیش معلوم است. مردم به داروهای ساخت ایران اعتمادی ندارند چه برسد به طب ایرانی. البته دروغهای او در رابطه با راستکرایی و در مقایسه با کشورهای دیگر آنقدر نخ نما است که ارزش پرداختن به آن را ندارد.

علی امیر سوادکوهی، رئیس انجمن مراقبتهای ویژه روز شنبه ۲۲ آذر گفت: «در بیمارستانها هزینه تمام خدمات از بیماران دریافت می شود و رایانه ای از طرف دولت پرداخت نشده است». در حالی که روحانی قبلا از رایگان بودن درمان کرونا حرف زده است. وی می گوید: «چطور است که ایران در هیچ لیستی از سفارشات هیچ کشوری قرار ندارد.» (ایلنا ۲۲ آذر)

او خواهان رسانه ای کردن برگه سفارش واکسن شده است.

ادعای رژیم در مورد تولید واکسن داخلی با هدف سودبری و نپرداختن هزینه برای ورود واکسن معتبر به خاطر تحریمها هم از طرف پایوران رژیم مورد مناقشه قرار گرفته است. تا جایی که ناصر ریاحی، رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو، از حاضر بودن معامله دارو از طرف برخی از شاخه های اروپایی شرکتهای دارویی در آمریکا خبر داد و گفت:«معاملات دارو با کشورهای اروپایی نیز ممکن است.»

نتیجه دروغگوئیهای سران رژیم همراه با راهکار ایمنی گله ای و فقدان درمان رایگان، قتل عام بیشتر مردم ایران است.

 

 

http://www.iran-nabard.com/

https://t.me/nabard_khalgh

بازگشت به صفحه اول